Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus uudised Vilistlaste päev 3. veebruaril

Vilistlaste päev 3. veebruaril

Kuigi Gümnaasiumi maja parajasti jupi kaupa lahti kaevatakse, ei tohi me lasta sama juhtuda oma vaimu ja mõnusate koolimälestustega. Kõik gümnaasiumi vilistlased- õpetajad- töötajad on väga oodatud. Seekord tutvustab oma remonti vajavat maja MTÜ Miikaeli Ühendus aadressil Vene 31.

Koolipäev algab, nagu ikka, kogunemisega kell 17.30 auditooriumis IV korrusel. Sellele järgnevad klassijuhatajatund lendudele ja ainetund ning loomulikult söögivahetund (talongid saab klassijuhatajalt). Õhtu jätkub koolipeoga: vaba lava -  nii gümnasistidele kui vilistlastele, vahepeal saavad kõik koos laulda, avatud on puhvet.Osalustasu ei ole, aga vaba lava keskel toimub OKSJON päeva kulude katmiseks, kus müügile tulevad mõned väga rariteetsed VHK-ga seotud meened - saadaval ainult sellel õhtul!

Vilistlased saavad ennast registreerida täites ankeedi oma andmetega listi uuendamiseks siin, või telefoni teel Mairi juures (6996130). Mairile või Agnesele (6996 140) palume helistada ka endistel õpetajatel- töötajatel, et ennast kirja panna.

Kes teadet tähele pani, peab kindlasti KÕIGILE klassikaaslastele edasi rääkima!

Kohtumiseni laupäeval!

Tegevused dokumentidega