Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus uudised MAILAAT TÄNA - TULE JUBA!

MAILAAT TÄNA - TULE JUBA!

VHK 15. HEATEGEVUSLIK MAILAAT toimub laupäeval, 5 mail kell 11-15 uues kohas - Vene 31 MTÜ Miikaeli Ühendus hoones. Laada teema on EMA SÜDA. Kell 12.00 OKSJON "Südamlik kingitus emale", oksjoni viib läbi Hannes Võrno.

MAILAAT TÄNA - TULE JUBA!

Rätikute müük mailaadal 2006

Laadal on planeeritud järgmised tegevused:

Kohvik ja grillihoov * Koduste hoidiste, teede jm tervisliku pood  * Laste ja täiskasvanute loterii * Südamlike kingituste töötuba * Säästlike kottide töötuba * Keskaja käsitöö * Mängutuba väikestele lastele * Raamatute ja plaatide - kassettide müük * Tränituba ja veel ...       

Selleks, et KAASA AIDATA
, tuleb vaid endale sobiv viis leida. Näiteks:

* Kes vähegi seotud raamatute kirjutamise- illustreerimise- kirjastamisega – autogrammidega varustatud raamatud oleksid väga väärtuslikuks kingiks või auhinnaks
* Kohvikus maitsevad alati kõige paremini ja saavad kõige kiiremini otsa kodus tehtud küpsised- pirukad- koogid. Palun küpsetage! Seekord võiks muule lisaks võimalusel teha ka südamekujulisi kooke!
* Südamlike kingituste töötuba vajab ilusaid kangatükke, pitse, niite, nõelu, pärleid, vatiini jmt ning samuti kuivi lõhnavaid taimi lõhnakottide täiteks.
* Laadakraami pakkimiseks oleks tarvis karpe- kotte ja tsellofaani.
* Oksjonile võib tuua eriti südamliku kingi.

Vanemate tööle pakkumisi ja muid ideid paneb kirja Aire 6996 147 või aire@vhk.ee

Põhikooli õpilased saavad ennast kirja panna alates kolmapäevast Agnese juures, gümnasistid Mairi juures ning 10. klassid klassijuhataja kaudu.

Laadakraami saab tuua Vene 31 II korrusele administraatori kätte igal tööpäeval 8.15- 16.00.

Rahalised toetused märgusõnaga “Laat” saab kanda Miikaeli Ühendusele 10220032807012 SEB Eesti Ühispangas.                           

MIS JA MILLEKS?

11 aasta eest õde Mary algatatud heategevuslaatade traditsioon on üks vanemaid ja tugevamaid VHK-s. Esimene kord peeti laata jõulude eel 1996. aastal. Igal aastal on laada vedamise au kolmandate klasside vanematel ning kümnendate klasside gümnasistidel, kellel abiks aastate jooksul karastunud laadaklubi.

Oleme nende aastate jooksul koos ära teinud väga suuri asju! Mõelge vaid - laatade ja oksjonite tuluga on remonditud üks klassiruum ja tualettruumid algkooli maja I korrusel; riietus- ja pesemisruum peegelsaali juures, rajatud ja sisustatud on savikoda ja metallitöökoda koos galeriiruumiga Vene 13 keldris; oleme varunud topeltõpikuid, et koolikotid oleksid kergemad;  klassidesse on ostetud tahvliesised kapid õppevahendite jaoks ning teatmeteoseid ja lauamänge; osa Põhikooli klasse on juba varustatud uhkete siinidega, mille küljes ripuvad- liiguvad kaardid jm õppevahendid. Selle aasta laada tuluga jätkaks klasside sisustamist - ostaks kaardialused ja kaardid klassidesse, kus neid veel ei ole ning kaarte ja õppekirjandust juurde.

Oksjoni tulu kasutame algkooli ja põhikooli hoovi plangu ehitamiseks, et lapsed õue saaksid.


Lähem info Katrin Raie 6996 111 või katrin@vhk.ee    Tegevused dokumentidega