Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Gümnaasium 3. juunil tähistame ühiselt VHK 35. juubelit

3. juunil tähistame ühiselt VHK 35. juubelit

Oma juubeliaasta tähistamiseks läheme vahetult enne nelipühi järgmisel reedel, 3. juunil üheskoos tänupalverännakule ja teenistusele Pirita kloostri varemetesse.

Aastaks plaane tehes ei teadnud me veel, kas ja mis vormis oleks võimalik koos olla, et oma 35. sünnipäeva tähistada. Nii sai valitud õues tegevus, mis kannab meie kooli põhikirjalisi, kristlikke väärtusi. Meie tänupalverännaku intensioon on tänada Jumalat armu eest, mis meie koolile ja kooliperele seni osaks on saanud ning paluda armu ja õnnistust meie ettevõtmistele, kooliperedele (VHK, PMK, KMK) ja kõigile meie peredele ka edaspidi.

Palverännakul osalevad VHK 5.-12. klassid ja PMK 4.-9. klassid. Palverännaku kolonn koguneb Vene ja Pühavaimu tänavatel kell 9.00. Liikumist alustame kell 9.15. Rännaku pikkus on 6,7 km ja selle läbimiseks arvestame umbes 2 tundi. Nooremad lapsed sõidavad Piritale ja 1.-6. klassid tagasi Piritalt bussidega. Bussid jõuavad Mere pst-le kella kaheks.

Kell 12.00 algab Pirita kloostri varemes tänuteenistus, mis kestab 40 minutit. Selle viib läbi piiskop Philippe Jourdan. Peale teenistust on lauad- müürid kaetud ning kõik saavad kringlit ja kõrrejooki. Üritus lõpeb kell 13.30.

Palume kõigil osalejatel panna selga ilmale vastav, tuule- ja vihmakindel soe riietus. Samuti peaks igaüks kindlasti kaasa võtma oma veepudeli.

Meid ohutuse tagavad Munitsipaalpolitsei ja Tallinna Kiirabi.

Sel päeval tavalist õppetööd ega huviringe ei toimu.

Täpsema informatsiooni on kõik õpetajad- töötajad saanud Stuudiumi kaudu.

Vivat Collegium Educationis Revaliae!

Tegevused dokumentidega