Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Gümnaasium Advendilaat toimub 27.novembril.

Advendilaat toimub 27.novembril.

VHK advendilaat toimub sel laupäeval, 27. novembril. Laadaväravad on avatud kell 12-15 ja juhatavad laadalised Vene 22 hoovi. Kõik laadategevused toimuvad õues, majja sisenedes palume kanda maski.

Laadal on hea võimalus soetada perele ja sõpradele jõulukingitusi. Müügil on erinevat sorti käsitööd: kunstimaja eestvedamisel valmistatud jõulukaunistused, lisaks mesilasvahast küünlad, hoidised jpm. Samuti saab laadalt soetada meie oma õpilaste joonistustega illustreeritud nii seina- kui lauakalendreid, keraamikakojas üle tee on müügil õpilaste ja õpetajate savitööd. Oksjonikraamiga saab tutvuda majas sees, oksjon ise toimub veebis ja kestab kuni 8. detsembrini. Õnneloos on aga kohapeal ja siin võidab endiselt iga loos!

Loomulikult on avatud laadakohvik, kust saab hankida sooja joogi ning sellega koos nautida laulu, luuletusi ning koori etteastet. Kohvikus saab ka keha kinnitada, et jaguks jõudu näiteks vanalinna fotojahi jaoks.

Iga ost aitab koguda raha loodusainete laboriklassi sisustamiseks gümnaasiumihoones. Laborit saab kasutada ka VHK ja Püha Miikaeli Kooli põhikooli õppes.

Varem sai gümnaasium kasutada osaliselt ka põhikooli laboriklassi, kuid viimastel aastatel ei ole see ristkontaktide tõttu enam mõeldav. Seda enam tunneb gümnaasiumiaja teravat puudust kaasaegsest laboriklassist. Praeguseks on välja ehitatud klassiruum, kus on töökohtadel olemas elektri- ja veevarustus. Toetudes Tallinna reaalkooli kogemusele, kus on parimaid teadmisi ja kogemusi kasutades hiljuti sisustatud labor, mis teenindab piloodina kolme Tallinna kooli, oleme teinud projekti ja küsinud pakkumise laboriklassi sisustuse tellimiseks, kus on rühmatöölauad, õpetaja demonstratsioonilaud tõmbekapiga, kapid ja riiulid õppevahendite hoidmiseks ja töönurk laborandile.  Kogu sisustus maksab 35 000 eurot.

Tegevused dokumentidega