Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Gümnaasium Haridus- ja Teadusministeeriumi töötajad käisid külas meie ukraina klassil.

Haridus- ja Teadusministeeriumi töötajad käisid külas meie ukraina klassil.

Haridus- ja Teadusministeeriumi kommunikatsioonivaldkonna töötajad käisid külastamas Vanalinna Hariduskolleegiumi, et tutvuda Ukraina klassis õppivate õpilaste ja nende õpetaja Hanna Yaremenkoga. Veedeti ühiselt väga toreda ukraina keele tund 👩‍🏫 🇺🇦

👫 Ukraina klassis õpivad sõja tõttu Eestisse saabunud ja siia elama asunud 12 last ja noort, kes kodus õppisid 1.-9. klassis. Iga päev on tunniplaanis eesti keele tund, samuti õpitakse ukraina keelt, kunsti, inglise keelt ja muusikaõpetust.

Kusjuures ka kõige pisemad ei jäänud eesti keeles teretamise ega enda nime ütlemisega hätta!
Ukraina keele tundides on õpetaja Hanna osavalt jaganud klassi kolme vanuserühma, keda õpetab suure pühendumusega ja eraldi juhendamisel.
Õpetaja Hanna Yaremenko on pärit Kiievist ning viimased 14 aastat on ta töötanud Kiievis koolidirektori asetäitjana. Eelnevalt pidas ta 10 aastat 5.-11. klassi inglise keele õpetaja ametit ning töötas ka algkooliõpetajana. Eestisse saabus Hanna märtsi alguses ning Vanalinna Hariduskolleegiumis töötab 16. märtsist. Hanna ütles meile, et pikaajalise õpetajakogemuse teadmised on tulnud kasuks, et korraldada õppetunde Ukraina 1.-9. klassi õpilastele.
Aitäh õpetaja Hannale ja vahvatele noortele!
Tegevused dokumentidega